Apple, iOS platformunun olmazsa olmazları arasında yer alan Workflow uygulamasını satın aldı. İşte satın alımın perde arkası.

 workflow-apple-teknolojibeyi
Apple, açıklanmayan bir bedel karşılığında mobil uygulama olan Workflow’u satın aldı. iPhone ve iPad’de farklı eylemleri gerçekleştirmeye olanak sağlayan Workflow uygulaması, iOS’in kapalı yapısını bir nebze de olsa esnetip, kullanıcılara özgürlük sunuyordu.

Örneğin Workflow ile Instagram fotoğraflarını indirebilir, dosyaları Zip formatında sıkıştırabilir, fotoğraflarınızı otomatik olarak kombinleyebilir, QR kod okutabilir, kahve hatırlatıcısı kurabilir ve en önemlisi uygulamalar arasında tek bir tıklama ile IFTTT gibi etkileşim sağlayabiliyorsunuz.

iOS’in en yetenekli uygulaması olan Workflow’un, galeri kısmından ise dilediğiniz aracı indirebilir veya kendiniz bir araç oluşturabilirsiniz.

workflow-apple-2-teknolojibeyi
Güncellenerek sürekli yeni özelliklere sahip olan Workflow artık Apple’ın bünyesi altında faaliyet gösterecek. Ancak Apple’ın henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadığını bu duyumların Techcrunch tarafından doğrulandığını belirtelim.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us