Stres çarkı çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Bluetooth bağlantısına sahip ilk stres çarkı projesi, Indiegogo’da bağış toplmaya başladı!

bluetooth-stres-carki-teknolojibeyi

Tüm dünyayı etkisi altına alan stres çarkı çılgınlığı, hız kesmeden devam ediyor. Şimdiden birbirinden farklı yüzlerce stres çarkı bulunabilirken, Indiegogo’da dünyanın ilk Bluetooth bağlantılı stres çarkı projesi için bağış toplamaya başladı.

BlueSpin özellikleri

Bluetooth bağlantısına sahip BlueSpin isimli stres çarkı, bu sayede akıllı telefonla bağlantı sağlıyor ve uygulama üzerinde dönüş hızı ve dönüş sayısı gibi bilgileri anlık olarak kullanıcılara iletebiliyor.

iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirilen uygulama sayesinde, stres çarkı istatistiklerinizi de direkt olarak sosyal medyada paylaşabiliyorusunuz. Bluetooth 4.0 standartını kullanan ve içerisinde değiştirilebilir 230 mA gücünde pil ile gelen stres çarkı, ayrıca LEDaydınlatmalarla da desteklenmiş durumda.

 

Stres çarkının üzerindeki sensörler sayesinde 60 metreye kadar lokasyon takibi de yapabiliyorsunuz. Yani stres çarkınızı kaybederseniz, bu özellik sayesinde ürünün nerede olduğunu uygulama üzerinden görebilmek mümkün.

Projeye destek olmak isterseniz 49 dolar ödeyerek bu stres çarkına sahip olabilirsiniz. Projenin başarıyla ulaşması için toplamda 120 bin dolarlık fonun toplanması gerekiyor.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us