Geriye uyumluluk sistemiyle birlikte Battlefield 3 ve Battlefield Bad Company 2 dahilinde tam 7 önemli Microsoft Xbox 360 oyunu, Xbox One için yayınlandı.

battlefield-teknolojibeyi

Microsoft, son nesil Oyun konsolu olan Microsoft Xbox One’ın geriye uyumluluk sistemi ile bir önceki nesil konsolu olan Microsoft Xbox 360’daki birçok oyunu, yeni konsollarında oynanabilir hale getiriyordu.

Microsoft Xbox patronu olan Phil Spencer, yeni yıla girmeden evvel bu ayın başlarında birçok önemli oyunları geriye uyumluluk sistemi ile daha güçlü oyunları getireceklerini belirtmişti.

Battlefield serisi Xbox One’da!

Firma, Microsoft Xbox 360’da yer alan eski Battlefield oyunlarından Battlefield 3 ve Battlefield Bad Company 2’yi, Microsoft Xbox One için sundu. Bunların yanı sıra Strania, The Splatters, Scrap Metal, Ghostbusters ve Dragon Age Origin gibi oyunları Microsoft Xbox One’a sundu.

Bu oyunları zamanında Microsoft Xbox 360 için satın aldıysanız ve hesabınızda bulunuyorsa, hiçbir ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Eğer kutulu olarak disk sürümleri mevcut ise o diskleri Microsoft Xbox One’a takarak da bu oyunlara erişebilirsiniz.

battlefield-2-teknolojibeyi

Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield Hardline gibi yeni nesil oyunlar çıkış yaptıkları ilk günden beri Microsoft Xbox One platformlarında yer alıyordu. Böylelikle önceki iki önemli oyunu olan Battlefield 3 ve Battlefield Bad Company 2 yeni nesilde, yeniden oyuncularla buluşmuş oldu.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us