Ghost Recon Wildlands oynamak istiyor ve satın almadan önce en azından bir kez denemek istiyorsanız aradığınız fırsat ayağınıza geldi. Oyunun beta kayıtları başladı!

ghost-recon-wildlands-teknolojibeyi

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands kapalı betasının PC, PS4 ve Xbox One için 3 – 6 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu.

Hayaletlerin macerası başlıyor

Betaya katılmaya hak kazananlar için ön yükleme 1 Şubat’ta başlayacak. Eğer Oyunun nasıl oacağını merak ediyorsanız, beta adresinden kayıt olarak Kapalı Betaya katılmak için şansınızı deneyebilirsiniz. Seçilen oyuncular aynı platformda takımlarına katılmaları için üç kişiye kadar arkadaşlarına davet yollayabilecek.

ghost-recon-wildlands-2-teknolojibeyi

Kapalı Beta oyuncuları yakın gelecekteki Bolivya’ya götürecek ve dağlık Itacua bölgesini keşfetmelerine imkan sağlayacak. Ghost rolündeki oyuncular birlikte çalışarak Santa Blance uyuşturucu kartelinin önemli üyelerini indirmeye ve bu suç örgütünü çökertmeye çalışacaklar. Tam oyunda olduğu gibi Kapalı Betadaki tüm içerik de dört kişilik işbirliği yoluyla veya tek kişilik olarak oynanabilecek. Oyuncular işi halletmek için bir çok farklı taşıt, taktik ekipman ve silah kullanabilecekler.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us