Öğle saatlerinden bu yana Hatay’da bulunan kullanıcılar mobil internet hizmetine erişim sağlayamıyor. Peki, tüm operatörlerin mobil internet hizmeti neden durdu?

mobil-internet-erisim-problemi-teknolojibeyi

15:00’dan bu yana Hatay genelinde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıların büyük bir bölümü, 4.5G ve 3G farketmeksizin, mobil internet erişimi konusunda sıkıntı yaşadıklarına dair sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunmaya başladılar.

Erişim sıkıntısının her üç GSM operatöründe aynı anda baş göstermesi kafa karışıklılığına sebep olurken, operatörlerin sorun yaşayan kullanıcılardan sosyal medya üzerinden iletişim bilgilerini istediği görülüyor.

Hatay genelinde mobil internet erişimi durdu!

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçen kullanıcılar ise, erişim probleminin Türkiye genelinde yaşandığına ve sorunun en kısa sürede çözüleceğine dair geri bildirim aldıklarını belirtiyorlar.

internet-hatay-teknolojibeyi

Ancak, şu ana kadar Hatay dışında benzer bir problem yaşandığına dair elimize geçen bir bilgi bulunmuyor. Konu hakkında yaşanan gelişmeleri takip ederek, ilerleyen saatlerde sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us