Apple’ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8 ekranı açıkken görüntülendi.

 iphone-teknolojibeyi

Apple’ın iPhone 8 sürümü hızla yaklaşırken, söylentiler ve sızıntılar da hızla gelmeye devam ediyor. Apple’ın yeni nesil iPhone 8 ve iPhone 7s telefonlarının üretim aşamasında olması telefonun gizemli kalan bilgilerinin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Cevaplanması gereken hala birkaç soru var ve özellikle dördü merak ediliyor.

İlk olarak, iPhone 8 sürümü gerçekten gecikecek mi? İkincisi, iPhone 8 ekrana gömülü bir Touch ID parmak izi tarayıcı içeriyor mu? Üçüncüsü, Apple’ın yeni iPhone 8’inin maliyeti gerçekten 1.000 $’dan fazla mı olacak? Ve son olarak, iPhone 8 ekranı açıldığında nasıl görünecek.

iphone-8-with-screen-teknolojibeyi

Kötü haber şu ki, ilk üç soruyu cevaplamak için bir süre daha beklemek zorunda kalacağız. Ancak iyi haber, dördüncü sorunun cevabını bulduk gibi.

Dün, üçüncü taraf akıllı telefon kılıf üreticisi Nodus tarafından geliştirilen kılıf ile Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 8’i görülmüştü. Ayrıca, Apple 8’nin yaklaşan yeni amiral gemisi iPhone’unu her açıdan gösteren bir iPhone animasyonu paylaşıldı. Şimdi, Nodus yeni bir dizi işler hazırladı ve kılıf üreticisi bunları yalnızca BGR ile paylaştı.

Görüntüler, tekrar tekrar sızdırdığımız aynı tanıdık iPhone 8 tasarımını gösteriyor ancak, 3B model olduğundan, mobil cihazın gerçek hayatta nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikir veriyor. Dahası, bu yeni görüntüler telefonu ekran açıkken gösteriyor.

Apple’ın yeni nesil amiral gemisi iPhone 8’in gelecek Eylül ayında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın yanında ortaya çıkması bekleniyor. Maalesef söylentiler, telefonun iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile aynı zamanda satışa sunulamayabileceği yönünde.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us