Galaxy S8 için beklentiler büyük. Samsung yeni nesil donanım canavarı Galaxy S8 modelleri için daha üretim sürecinde bile rekora koşuyor. Ortaya çıkan rakamlar gerçekten inanılmaz!

galaxy-s8-teknolojibeyi

Galaxy S8 için artık geri sayıma geçmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar tonlarca Galaxy S8 sızıntısı yaşanırken, cihazın özellikleri, fonksiyonları ve diğer birçok özelliği belli oldu. Şimdiyse cihazın rekor sayıda üretimle satışa sunulacağı bilgisi elimize ulaştı.

10 milyon Galaxy S8 üretildi
Güney Kore’nin en ünlü web portallarından biri olan Naver’e göre, Samsung’un yeni amiral gemisi sınıfı cihazından beklentiler hayli yüksek. Üstelik bu beklenti sadece kağıt üzerinde kalmıyor. Samsung, ilk parti satışı için tam 10 milyonun üzerinde Galaxy S8 üretmiş durumda.

galaxy-s8-tanitim-teknolojibeyi

Samsung’un iki farklı Galaxy S8 modeli ile karşımıza çıkması bekleniyor. Edge modeli rafa kalkarken, onun tasarımını alan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, şirketin yeni üst segment cihazları olacak. İki model arasındaki en büyük iki fark doğal olarak ekran boyutları ve batarya kapasitesi olacak.

Samsung cihaz üretimi noktasında iki farklı program belirlemiş. 29 Mart’ta yapılacak olan duyuruya kadar 2.7 milyon Galaxy S8 modeli üretilmiş olacak. Duyuru ile birlikte ön siparişler alındıktan sonra, dağıtım için 7.8 milyon cihaz daha üretim sürecine girecek. Böylece çıkış zamanı tam 12.5 milyon Galaxy S8 satın alınmaya hazır bekleyecek.

 

 

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us