Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 modelini Android 8.0 Oreo güncellemesi ile buluşturmak için uzun süredir çalışmalarına devam ederken, güncelleme henüz yayınlanmamasına rağmen sızdırıldı.

Güncelleme ABD’nin en büyük GSM operatörlerinden birisi olan Verizon tarafından satılan, Snapdragon 835 işlemcili Galaxy Note 8 modeline ait.

Bu nedenle güncellemenin şu anda indirilip yüklenebildiğini, ancak sadece SM-M950U model numaralı cihaz ile uyumlu olduğunu belirtmek isteriz.

Galaxy Note 8 için Android Oreo güncellemesi ortaya çıktı!

Güncellemenin herhangi bir test sürümü mü, yoksa kullanıcılara sunulacak olan sürümlerden birisi mi olduğu bilinmiyor. Android 8.0.0 sürümünün baz alındığı yazılım, Samsung Experience 9.0 arayüzüne ev sahipliği yapıyor.

sızdırılan güncellemeyi akıllı telefonuna yükleyen birçok Reddit kullanıcısı, yazılımın oldukça stabil ve hızlı bir şekilde çalıştığını dile getiriyor. Bunun yanı sıra yazılıma ait dosyaların kötü niyetli kişiler tarafından sızdırılmış olabileceği ve güvenlik riski taşıdığı göz önünde bulundurulmalı.

Galaxy Note 8 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin bu şekilde ortaya çıkmasının Avrupa’da ve ülkemizde satılan Note 8’ler için güncellemenin çok gecikmeyeceğinin sinyallerini verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us