Merakla beklenilen Sniper Elite 4, bugün itibariyle tüm dünyada çıkışını yapıyor. Bununla birlikte oyunun inceleme puanları yayınlandı ve oyun basınından olumlu notlar aldı.

sniper-Elite-4-teknolojibeyi

Sevgililer gününü kutladığımız bu saatlerde, oyuncular iki önemli yapımlara kavuşuyor. Bir yandan Ubisoft’un yeni oyunu olan For Honor piyasadaki yerini alırken, diğer yandan da Rebellion’ın geliştirdiği ve 505 Games’in dağıtımcılığını yaptığı Sniper Elite serisinin dördüncü oyunu olan Sniper Elite 4, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmi olarak piyasadaki yerini alıyor.

İşte Sniper Elite 4’ün inceleme puanları!

Oyunun çıkışı ile birlikte tüm inceleme puanları da yayınladı. Ortalama olarak yüksek puanlarla karşımıza çıkan Sniper Elite 4, şimdiden dünya oyun basını için beklenileni vermiş durumda.
PlayStation LifeStyle – 85
CGMagazine – 85
IGN – 83
Gamespot – 80
Hardcore Gamer – 80
Metro GameCentral – 80
IGN Italia – 80
TheSixthAxis – 80
GamesRadar+ – 80
GameSpot – 80
XGN – 80
Game Informer – 78
Dualshockers – 75
God is a Geek – 75
Multiplayer.it – 73
VideoGamer – 70
sniper-Elite-4-2-teknolojibeyi

1943 senesinin İtalya’sında konu alan Sniper Elite 4, İkinci Dünya Savaşı sırasındaki Karl Fairburne adlı bir keskin nişancıyı yönetiyoruz.

Oyun boyunca, İtalyan direnişçileri ve İtalyan halkı ile birlikte, zamanın faşist diktatörü olan Benito Mussoline’ye karşı mücadele edeceğiz ve onu devirmeye çalışacağız. Oyunun çıkış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us