2018 senesi içerisinde piyasadaki yerini almasını beklediğimiz yeni Assassin’s Creed oyununa dair iki yeni görsel sızdırıldı. Bu görsellerde Giza piramitini görüyoruz.

assassins-creed-empire-1-teknolojibeyi

Ubisoft’un başarılı oyun serisi olan Assassin’s Creed, 2008 senesinden bu yana her sene yeni bir oyunla karşımıza çıkmayı ve kendini oynatmayı başarsa da, son dönemlerdeki oyunlarındaki özensizlik ve teknik sorunları düzeltilmeden piyasaya sunulması, oyuncuların büyük tepkisine yol açmıştı.

2015 senesinin sonunda piyasaya sürdükleri Assassin’s Creed: Syndicate ile seriyi bir süreliğine durduran firma, daha etkili bir Assassin’s Creed oyunu için zamana ihtiyaçları olduklarını belirtmişti.

Bu geçen zamanda da yeni bir oyun çıKarmayan Ubisoft, geçtiğimiz sene sonunda da ilk Assassin’s Creed filmini vizyona sürmüştü.

Tüm gelişmeler böyle devam ederken Ubisoft, geçtiğimiz saatlerde Telltale Games’in kıdemli hikaye yazarları ve yönetmenlerini daha etkili bir hikaye modu için bu elemanları kendi bünyesine katmıştı.

Assassin’s Creed: Egypt, Assassin’s Creed: Osiris ve Assassin’s Creed: Empire olarak üç güncel isimde ortaya çıkan yeni Assassin’s Creed oyununa dair yeni bir sızıntı daha yaşandı.

Reddit Forumlarında ortaya çıkan bu görsele göre; oyundaki karakterimiz piramitlerin içine girmeye çalışıyor. Bu piramitin ise görselde de yazdığı gibi Eski Mısır’dan beri günümüze gelen gizemli Giza piramiti olduğu öne sürülüyor.

Görsellerdeki oyunun kalitesizliği ise geliştirme aşamasından ve oyunun grafik motoru üzerinden hazırlandığı için böyle olduğu gözüküyor. Belirtilenlere göre oyunun ismi ise Assassin’s Creed: Empire olacak.

İşte sızdırılan görseller!

assassins-creed-empire-leak-teknolojibeyi  assassins-creed-empire-2-teknolojibeyi

 

Özellikle yeni Assassin’s Creed oyununun Eski Mısır’da geçeceği ve 2018 senesinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için duyurulacağı bilinen bir diğer bilgiler arasındaydı.

Assassin’s Creed Brotherhood, Revelations, Unity ve Syndicate de benzer şekilde sızıntılar yaşayarak duyurulmuştu. Hatta çoğu takipçiye göre de bu durum, Ubisoft’un pazarlama mantığı olarak sızdırıldığı düşünülüyor.

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us