Call of Duty oynamaktan sıkılanlara ve geçmişe dönmeyi bekleyenlere güzel bir haberimiz var. Call of Duty uzun bir zaman sonra İkinci Dünya Savaşı dönemine dönüyor!

yeni-call-of-duty-ikinci-dunya-savasinda-gececek-teknolojibeyi

Eğer Call of Duty’nin geçmiş zamanlarını özlediyseniz size harika bir haberimiz var. Son yıllarda kendini iyice bilim kurgu dönemlerine kaptıran Call of Duty, geçmişe dönmeye karar vermiş gibi görünüyor.

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı posteri sızdı

oyun dünyasında popüler markaların oyunları duyurulmadan önce hep bir sızıntı olur. Bu sızıntılara genelde Call of Duty de dahildir. Reddit üzerinde yapılan sızıntıya göre, yeni CoD İkinci Dünya Savaşı’nı temel alacak. Uzunca bir süredir modern zamanlar ve gelecek senaryoları üzerine çalışan Call of Duty stüdyoları bu kez bizlere bir sürpriz hazırlıyorlar.

yeni-call-of-duty-ikinci-dunya-savasinda-gececek-2-teknolojibeyi

Üstelik sızan görseller, Activision’ın yaptığı “Sledgehammer bu yıl Call of Duty’yi köklerine döndürecek.” açıklamasını da hayli doğruluyor.Sızdırılan poster ve çelik oyun kutuları ne kadar gerçek bilmiyoruz ama Call of Duty eğer çok satmaya devam etmek istiyorsa, bu yıl sağlam bir oyunla gelmek zorunda.

yeni-call-of-duty-ikinci-dunya-savasinda-gececek-3-teknolojibeyi

 

Related Post

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Share On Youtube
Contact us